top of page

Eğitimciler: Tülin Etyemez Schimberg ve M. Reşat Güner

 

Tarih: Etkinlikler bölümünden tarihlere bakabilirsiniz.

 

Yer: Dikilitaş, Beşiktaş, İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, MERSİN, BURSA

Hepimiz kendi yaşamlarımız içinde pek çok role bürünür ve bu rollerden bazılarını sever bazılarını reddederiz. İnsanlığın tarih boyunca içinden geçtiği maceralar pek çok ortak temaları bünyesinde barındırır ve bu temalar zamanın nehrinde kendilerini sürekli tekrar ederler…
 
Rollerimizin ve yaşamın ardında sürekli tekrarlanan kalıplar, yani “arketipler” yaşamınızı yönlendiren temel dinamiklerdir. Bu bakımdan iç dünyanızda etkin olan arketipleri tanımak ve anlamak, yaşamı ve ilişkileri daha anlamlı bir çerçeveye oturtabilmenize yardımcı olacaktır.

ARKETİPLER ÇALIŞMASI

İnsanlığın varoluşundan bu yana her insanın içinde bulunan evrensel davranışlar yani arketipler bizleri nasıl etkiliyor?
 
Yaşam yolculuğunuz içinde -kendi içinizdeki kahramanın yolculuğunda- varlığınızda saklı potansiyeli nasıl uyandırabilirsiniz?

Yaşamınızda etkin olan arketiplerin pozitif ve negatif yönleri nelerdir? İçinizdeki sabotajcı parçaları nasıl dönüştürebilirsiniz?
 
Eşli ve grup halinde uygulamalarla gerçekleştireceğimiz bu çalışmada, şu anda yaşamınızı etkileyen temel arketipleri keşfedebilir, onları fark edip dönüştürme imkanı bulabilir, baş kahramanı olduğunuz yaşam yolculuğunuzu daha anlamlı ve yaratıcı bir hale getirebilirsiniz.

Kayıt ve Ayrıntılı bilgi için:

Tülin Etyemez Schimberg

0 532 515 13 58

info@unicorn-transform.com

bottom of page